NEW Šteniatka vrh M

Chovateľská stanica Mount Chán ponúka na predaj šteniatka narodené 12.9.2015 - vrh M. V tomto spojení sme spojili jedince z vynikajúcich európskych a ruských krvných línií,  zdravotne bezproblemových !

Otec : JCH Harlam Mount Chán

Junior Šampión Slovenska, Najlepší mladý SKÁaRO 2014, Klubový víťaz mladých KRAaOP 2014, Víťaz triedy strednej SEŠV SKÁaRO 2015, Res CAC na World Club dog show 2015, 4x CAJC, 2x Junior BOB, 2x CAC, Res CACIB. Harlam je mladý pes, ktorý má svoju výstavnú a chovateľskú kariéru ešte pred sebou, no my veríme, že bude pokračovať v šľapajách svojich predkov najlepších psov chovateľských staníc Bairak Azskas a Svetli dom. Harlam je výnimočný svojou povahou je vynikajúci strážca, inteligentný, nekompromisný, no milujúci svoju rodinu, teda taký, aký by správny kaukazský ovčiak mal byť, a na to sa často zabúda.

Matka: Baiguš Mount Chán

Baiguš je veľká mohutná fena (73 cm) s krásne modelovanou hlavou, no bola veľmi málo vystavovaná. Tieto vlastnosti zdedila po svojich predkoch. Je dcéra dnes už legendárneho Multi CH, ICH Jus Elbrus Chan a Multi CH Eurika iz Ruskog izvora. Baiguš už dala radu skvelých potomkov a my veríme, že tento trend si udrží aj naďalej.

Preto neváhajte a informujte sa. U nás sú dvere otvorené pre všetkých milovníkov psov! Kupujte šteniatka u odborníkov na plemeno. Garancia veľmi výhodnej ceny pre Vás !

Interaktívny rodokmeň vrhu  http://ingrus.net/kavkaz/en/details.php?id=12135